Stéger Csilla Steger.Csilla at oh.gov.hu
Thu Sep 27 21:56:44 CEST 2012

Kedves TR Fejlesztők!

A tegnap küldött hibajegyekkel kapcsolatos információkat ma estig kértük, hogy küldjétek, sajnos nem kaptunk senkitől. Ahhoz, hogy tovább tudjunk lépni a FIR normális működtetése, üzemeltetése és használatba vétele felé, alapvető szükséglet, hogy a tegnapi levélben leírt, ágazati szinten érthetetlen és értelmetlen hibajegyeket a rendszerből kiirtsuk, vagy legalábbis ezek számát nagyságrenddel csökkentsük.

Szeretnénk ebben mielőbb lépni, és mivel úgy tűnik nem az e-mail lesz ehhez a legmegfelelőbb forma, ezért

2012. október 3-án szerdán 10 órakor egy egyeztetést tartanánk (Szalay u.-ban a 101-es tárgyalóban), melyre ezúton hívunk meg benneteket.

Várom visszajelzéseteket mind az alábbi problémával, mind a részvétellel kapcsolatban,
Üdvözlettel,
________________________________