Fejérvári Bence Fejervari.Bence at educatio.hu
Thu Sep 27 16:27:55 CEST 2012

Sziasztok!

A Csilla által írt kérdésekre a válasz a rendszer finomhangolása és hatékonysága szempontjából nagyon fontos számunkra, kérlek jelezzetek vissza!

Köszönöm,
      Bence

Fejérvári Bence
folyamatmenedzser

Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit. Kft.
H-1122 Budapest, Maros u. 19-21.
Tel.: +36 (30) 6822323
Fax: +36 (1) 4773111

-----Original Message-----
From: fir2_tr-bounces at maillist.educatio.hu [mailto:fir2_tr-bounces at maillist.educatio.hu] On Behalf Of Stéger Csilla